All Money opinie

?Nowa firma pożyczkowa (firma udziela wyłącznie pożyczek, nie założymy u niej żadnej lokaty ani nie zainwestujemy żadnych pieniędzy!) All Money to firma, która posiada już swoje oddziały we wszystkich większych miastach Polski. Siedziba główna firmy ?usytuowana? została w Warszawie przy ulic Domaniewskiej 41 A?!

?Pożyczka All Money to pożyczka gotówkowa (w gotówce) : od 400 do 20 000 złotych. Tuż po wejściu na stronę główną firmy możemy uzupełnić formularz kontaktowy, pracownik firmy All Money już po chwili się z Nam skontaktuje (i umówi się z Nami ?na wizytę, w ?komfortowym? dla Nas czasie i w dowolnie wybranym przez Nas oddziale parabanku!)! ?Podczas wizyty? najpierw zostanie zbadana Nasza zdolność kredytowa, a następnie ?pokazana? umowa pożyczki (akceptacja umowy następuje ?w dowolnie wybranym przez klienta czasie?, czas na przeczytanie umowy pożyczki to nie : tylko 1 minuta!)! Jedna minuta to ?moment? wypłaty pożyczki (Nam przez parabank!)! Firma All Money nie pobiera żadnej prowizji za udzielenie pożyczki! Żaden z pracowników (przyznający Nam pożyczkę!) nie poprosi również Naszego współmałżonka o wyrażenie zgody na Naszą pożyczkę. Naszą pożyczkę możemy spłacać nawet przez 60 miesięcy! (Co bardzo istotne dla każdego pożyczkobiorcy!) Niezależnie od wysokości kwoty Naszej pożyczki nie musimy informować parabanku o tym, na jaki cel przeznaczymy otrzymane pieniądze z pożyczki (cel pożyczki jest więc całkowicie dowolny!)?!

?Firma All Money nie ?obciąża Nas? (nawet 1 ? procentową!) opłatą za rozpatrzenie wniosku o pożyczkę! Prowizja za udzielenie pożyczki to 0 procent (jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się na wykup ubezpieczenia pożyczki)?!

?Właściciele (oraz klienci) firmy All Money nie są objęci Rekomendacją T! Z powodu Rekomendacji T każdy z moich wniosków o pożyczkę ?pozostawał? odrzucony (choć wszystkie moje kredyty, a pieniądze w bankach pożyczam od ponad 20 lat, były spłacane bez najmniejszych opóźnień!), ale w nie All Money. Parabank (wiem, że nie bank!) przyjął mój wniosek o pożyczkę za pierwszym razem (mogę więc ?stwierdzić, że…? pożyczkę od All Money dostaną wszyscy Ci pożyczkobiorcy, którzy spotkali się z odrzuceniem wniosku o kredyt w banku)?!

?Moim zdaniem firma All Money skrywa zbyt wiele tajemnic! Nigdzie (w żadnym miejscu na stronie internetowej) nie może znaleźć informacji na temat warunków pożyczki! Oprocentowanie pożyczki jest całkowicie nieznane (do momentu podpisania umowy pożyczki z All Money, czy jestem w błędzie?)! Jedyna informacja jaką udało mi się uzyskać to ta, że parabank nie wymaga od swoich klientów wysokiej zdolności kredytowej (a czy inne parabanki, owszem?)?

?All Money to firma, która dopiero wchodzi na rynek! Cały czas jeszcze poszukuje miejsca na swoje oddziały! Trwa również rekrutacja na samych pracowników (może warto się zainteresować?)! Na pewno ta firma pozabankowa podbije rynek (i to nie tylko rynek pożyczek pozabankowych!), gdyż oprocentowanie pożyczki jest bardzo niskie (około 16%!), firma może więc śmiało (bez żadnych oporów) konkurować z bankami?!

?Już prawie pół roku temu pożyczyłem pieniądze w parabanku All Money (10 000 złotych!)! W tamtym momencie w bardzo krótkim czasie musiałem otrzymać dostęp do ?nowej gotówki? (nie mogłem czekać długo na weryfikacje mojego wniosku o pożyczkę oraz wypłatę pożyczki!), i się udało (firma All Money wpłaciła pieniądze na moje konto w idealnym czasie, i ?wspaniała oferta nie uciekła mi sprzed nosa?!). Nie poniosłem żadnych ?niepożądanych? kosztów pożyczki np. za rozpatrzenie wniosku o pożyczkę?!

?Parabank All Money ?kontroluje? swoich pożyczkobiorców w BIK! Wymaga również od każdego wnioskodawcy (osoby składającej wniosek o pożyczkę!) zaświadczenia o dochodach (nie za ostatni miesiąc, a za trzy ostanie miesiące!)! Najniższe oprocentowanie (nominalne!) pożyczki to 16 procent! A RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) nawet 66%! Dlaczego? Dlatego, że każdy pożyczkobiorca (wyjątek stanowią osoby, które mają co najmniej 3 poręczycieli) musi przystąpić do ubezpieczenia pożyczki! Ubezpieczenie Naszej pożyczki jest ważne tylko przez pierwsze 12 miesięcy (Jeśli więc pożyczymy od All Money pieniądze dłużej niż na jeden rok, to będziemy musieli ?odświeżyć je? po roku (i ponieść raz jeszcze wysokie koszty ubezpieczenia pożyczki!)?!

?Ile kosztuje pożyczka All Money? Od firmy All Money pożyczyłem 8000 złotych, co miesiąc spłacam (przez następne 3 lata) ratę w wysokości 400 złotych, w sumie muszę oddać do parabanku 16 000 złotych i dodatkowo wykupić ubezpieczenie pożyczki (na 3 lata) w sumie warte 8 tysięcy złotych. Koszt mojej pożyczki to 16 000 złotych?!

?Firma All Money pożyczyła mi 3000 złotych, wysokość mojej comiesięcznej raty to 170 złotych, a spłata pożyczki została rozłożona na 36 (niskich!) rat?!

?Pożyczka All Money to nie pożyczka bez BIK! BIK sprawdzany jest każdemu klientowi (nawet klientom, którzy nigdy nie mieli problemów ze spłatą swoich zobowiązań!)?!

?All Money to parabank, nie bank! Oprocentowanie Naszej pożyczki zawsze będzie wysokie (także wtedy, kiedy pieniądze pożyczymy na bardzo krótkie!). Parabank ?przyjrzy się? nie tylko Twojej historii kredytowej w BIK, ale również Twoim długom w KRD?!

?Firma All Money nie jest parabankiem ponieważ od swoich klientów nie przyjmuje żadnych depozytów (warto zajrzeć do definicji parabanku przed napisaniem kilku słów własnego komentarza!)! Firma pożyczkowa oferuje Nam wyłącznie pożyczki! Nie chwilówki (gdyż pieniądze nie są Nam pożyczane ?na kilka chwil?) a pożyczki gotówkowe (czas na spłatę pożyczki All Money ?nie może być dłuższy niż? 60 miesięcy!)! Niska rata pożyczki (udostępniona zarówno przy dłuższej jak i krótszej pożyczki) zaskoczy każdego klienta?!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.


One Response to “All Money opinie”

  1. piryt pisze:

    Zarzut z nieznanym oprocentowaniem śmieszny, ta wartość jest w powszechnym użyciu, zresztą zawsze można zadzwonić czy napisać i zapytać. Nikt by tego w tajemnicy do samej umowy nie trzymał.

Zostaw odpowiedź


3 × = 18

Powered by WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Eurocent ? opinie

Witamy Serdecznie! ?Zbieramy? wszystkie wypowiedzi (dłuższe i krótsze) na temat firmy pozabankowej Eurocent! Oto Nasze ?pierwsze plony? (Od Ciebie zależy...

Zamknij