Asa Kredyt opinie

?Od kilku miesięcy ?przymierzam się? do pożyczki w Asa Kredyt! W tym czasie udało mi się uzyskać następujące informacje! Po pierwsze, kwota pożyczki to : od 1000 do 3000 złotych. Po drugie, czas na spłatę pożyczki : ?zaczyna się? na 1 miesiącu ?a kończy na? 24 miesiącach. Po trzecie, oprocentowanie pożyczki to : 9 procent (w skali jednego roku!). Po czwarte, opłata przygotowawcza (dla każdej pożyczki) to : 299 złotych. I po piąte, opłata administracyjna to : 9 złotych (za każdy miesiąc)?.

?Moim zdaniem firma pozabankowa Asa Kredyt to firma zasługująca na zaufanie (każdego pożyczkobiorcy!). Firma ?nie wprowadza w błąd? swoich klientów (przedstawiając swoją ofertę!)! Na pewno ?nie stracimy żadnych pieniędzy? (podpisując umowę pożyczki z Asa Kredyt!)! Z ofertą firmy zapoznałem się bliżej (?budując własną opinię? na temat firmy nie sugerowałem się wyłącznie ?opisem? na stronie głównej!)?!

?Oprocentowanie pożyczki Asa Kredyt ?nie jest szkodliwe? (dla Naszego prywatnego budżetu?! A zdecydowana większość opinii na temat firmy jest pozytywna (wystarczy się im ?przysłuchać? aby wyciągnąć takie wnioski!)?!

?Współpraca z firmą Asa Kredyt jest bardzo kosztowna (o wsparcie musiałabym prosić moją rodzinę!)! Opłata przygotowawcza to aż 299 złotych (i musimy ?ponieść ją? z góry, jeszcze zanim pożyczka zostanie wypłacona na Nasze konto!) ?jej wprowadzenie? nie gwarantuje tego, że pożyczka zostanie Nam ?przyznana? (nie chciałbym aby moja rodzina straciła 299 złotych, ja niestety nie mam żadnych oszczędności, zawsze żyłem ?z dnia na dzień? i nie udało mi się nic zaoszczędzić, kiedy jeszcze pracowałem). Nie polecam współpracy z firmą Asa Kredyt osobom ?w przybliżonej sytuacji do mojej? (jeśli nie macie już ?swoich? pieniędzy, to nie składajcie wniosku o pożyczkę Asa Kredyt, Wasza rodzina ?nie zrozumie tego, że? pożyczka nie została Wam ?udzielona?! A Wy będziecie mieli kolejny dług…i to nie mały 299 złotych!)?!

?9 ? procentowe oprocentowanie pożyczki Asa Kredyt, to oprocentowanie ?na jeden miesiąc? (osobiście tego nie sprawdzałam, ?nie stać mnie na tak wysoko oprocentowanie pożyczki?, ale mogę ?przypuszczać, że tak właśnie jest?!). Uważajcie więc (i koniecznie przeczytajcie umowę przed jej podpisaniem!)?!

?Akurat dzisiaj otrzymałam pożyczkę od Asa Kredyt (dlatego też dziś postanowiłam napisać swój komentarz o firmie! ?Tak aby moja opinia była, jak najbardziej na bieżąco?!). ?Wręczona mi kwota? to aż 2000 złotych (jestem bardzo ?uszczęśliwiona? jej wysokością!)! ?Nie spotkałam się? z żadną przedpłatą (Opłata przygotowawcza 299 złotych ?dla mojego kredytu? została rozłożona na raty! Wiem, że w Sieci ?krążą mity na ten temat?, dlatego o tym piszę : Asa Kredyt ?nie oczekuje od Nas? żadnych pieniędzy przed akceptacją wniosku o pożyczkę, ?po? owszem!)! Względem tej firmy nie mam żadnych negatywnych uwag (względem innych firm TAK, ale ?te? komentarze zostawię w innym miejscu!)?!

?Firma Asa Kredyt pożyczyła mi 1000 złotych (wiem kwota pożyczki nie jest duża, udało mi się jednak ?wyjść z dołka? i powrócić do ?umiarkowanej? aktywności zawodowej, nie muszę już prosić UP o pomoc w poszukiwaniu pracy, sama ją znalazłam, nie na pełen etat, ale…?nie jestem już całkowicie bierna?!) i rozłożyła ją na 7 rat po 198 złotych. Koszt mojej pożyczki to tylko 386 złotych (Łatwo policzyć, że oprocentowanie mojej pożyczki to : 38.6%). Firmie Asa Kredyt ?nie musiałam nic płacić? za udzielenie mi pożyczki (?rewelacje? na temat przedpłat przed pożyczką są zupełnie nieprawdziwe!)?!

?Asa Kredyt to najbardziej ?poważna? firma pozabankowa z jaką miałem okazję ?się zetknąć? (A zetknąłem się już z kilkunastoma! Od kilku lat pożyczam pieniądze wyłącznie poza bankiem, bo banki nie akceptują moich wniosków o pożyczkę!). Złożenie wniosku o pożyczkę zajęło mi nie więcej niż 5 minut! Już po godzinie ?zobaczyłem? pieniądze (wpłacone przez Asa Kredyt!) na moim koncie (w banku musiałabym czekać nawet kilka dni!). Firma pomogła mi w bardzo ?krępującej? sytuacji (gdyby nie pożyczka od Asa Kredyt to nie miałabym za co wyprawić moich dzieci do szkoły!), nie pytając ?o szczegóły? (firma nie zapytała się mnie o to : Na co pożyczam pieniądze? ?Przecież nie ma się czym chwalić?!)?!

?Polecam firmę Asa Kredyt (to bardzo uprzejma firma!). Ja pożyczyłem tylko 500 złotych (więcej pieniędzy mój portfel nie potrzebował!), ale wiem (firma jest niezwykle uprzejma!), że nie miałbym najmniejszych trudności z tym, aby pożyczyć więcej pieniędzy (firma uprzejmie mnie o tym poinformowała)?!

?Niskie comiesięczne raty pożyczki oferuje Nam tylko firma Asa Kredyt (?zajrzałam? do oferty kilkunastu ?większych? firm!)! W umowie nie znajdują się żadne ?kruczki prawne? (nie musimy więc obawiać się tego, że firma ?wykorzysta Naszą naiwność…?!)! Wniosek o pożyczkę składamy za pośrednictwem Internetu, kilka chwil po złożeniu wniosku kontaktuje się z Nami firma (oczywiście Asa Kredyt!), a po kilku dniach (już po kilku godzinach możemy ?aktywnie? korzystać z pieniędzy z Naszej pożyczki!) przyjeżdża do Nas kurier z umowę (podpisujemy ją w bardzo miłej atmosferze, w zaciszu swojego domu!), jeszcze przed wizytą kuriera otrzymujemy harmonogram spłaty pożyczki (na Nasz adres e ? mail, o wysokości raty Naszej pożyczki jesteśmy informowani wcześniej! ). Już za pierwszym firma Asa Kredyt pożyczyła mi 3000 złotych?!

?Jestem ?niejednorazowym? klientem firmy Asa Kredyt. O firmie mogę więc napisać ?kilka szczerych słów? : Firma Asa Kredyt to ?prawdziwa profesjonalistka?! Na wskazane przez firmę konto bankowe wpłaciłam 1 grosz, a po kilku sekundach (nie czekałem nawet minuty!) otrzymałem wiadomość SMS : pieniądze zostały wpłacone na Pana konto?!

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.


Zostaw odpowiedź


− 6 = 0

Powered by WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ekspres Kasa opinie

?Wszystkim ?zdecydowanym? pożyczać pieniądze nie w banku polecam pożyczkę Ekspres Kasa (firma pozabankowa : Ekspres Kasa)! Pieniądze (z pożyczki!) otrzymujemy...

Zamknij