Pogotowie pożyczkowe

Pogotowie z reguły ma pomagać, to finansowe również. Może właśnie dlatego firmy, używają terminu ?pogotowie finansowe?, by wzbudzić zaufanie odbiorców. Niejednokrotnie jednak, umiejętne manipulowanie odbiorcą to jedyne czym może poszczycić się firma finansowa. Jak jednak jest w przypadku Profi Credit?

 Warto zauważyć, że ze strony nie dowiemy się zbyt wiele. Umowa jest bardzo obszerna, napisana malutkim druczkiem. Trudno znaleźć w niej coś konkretnego poza mnóstwem odnośników. Pewne jest jednak, że Profi Credit nie udziela pożyczek każdemu ? nie udziela ich bez pokrycia.

Mam na myśli, iż aby otrzymać w tej instytucji pomoc finansowa, trzeba spełnić nieco warunków. Przede wszystkim, trzeba posiadać stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zasadniczo tego typu osoby, rzadko mają problemy z otrzymaniem pożyczki, jednak dla BIKowców jest to jakaś szansa). Co więcej firma oczekuje uregulowanego stosunku do służby wojskowej, w przeciwnym razie niezbędny staje się poręczyciel.

W zamian Profi Credit oferuje pożyczkę każdemu, w wieku od 18 do 75 roku życia, na dowolny cel, bez BIK, na okres od 12 do 48 miesięcy. Comiesięczna spłata musi zostać realizowana przelewem w oparciu o zlecenie stałe, w koncie pożyczkobiorcy.

Jak wygląda rzeczywistość?

Zapytaj o RRSO pożyczki, sam się przekonasz ? w praktyce pożyczka jest niesamowicie droga, mimo tego co mówią konsultanci, a nawet wbrew temu co prezentuje umowa, koszty pożyczki, jakie często trzeba spłacać przez wiele lat, zwykle znacząco przewyższając samą kwotę pożyczki. Łatwo zatem zauważyć, że oferta tej instytucji to bardziej lichwa niż pożyczka. Z warunkami,które się spełnia (które umożliwiają zaciągnięcie tu zadłużenia) spokojnie otrzyma się pożyczkę w Skoku czy nawet banku.

zp8497586rq
Both comments and pings are currently closed.


Komentowanie zamknięte

Powered by WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
stop
Uwaga! Pozabankowe – kredyty.pl – cała prawda

Współczesny internet prezentuje nam całe mnóstwo możliwości uzyskania pożyczki bez zaświadczeń, dokumentacji i wszelkich innych formalności. Warto mieć na względzie...

Zamknij